



4 232 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 99 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Производитель | RECODA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 1.6" |
| Питание | Акумуляторна батарея 2350 мА·год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для інспектора, Для поліції |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 140° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2304x1296 |
| Розміри | 70 / 47 / 26 мм |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |