18 428 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Производитель | RECODA |
| Вес | 130 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 3.1" |
| Питание | Акумуляторна батарея 3200 мА·год *2 |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для інспектора, Для ДПС, Для поліції, Для риболовлі |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB, Карта пам'яті на 128 ГБ, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | GPS |
| Пам'ять | 32 ГБ+3 ГБ |
| Підтримка 4G | Да |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 100 / 60 / 23 мм |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |