

10 247 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Тревожные входы/выходы | 4/1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 1 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb), RS485 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В / 3 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Кількість користувачів онлайн | 128 |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 380 / 268 / 45 мм |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Скорость записи | 25 к/с |