



3 750 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Класс защиты | IP55 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 256 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 181 / 76 / 170 мм |
| Тип клем | F3 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |