


11 295 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 450 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 1.07 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | 12V DC/PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Fisheye |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 11 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Особенности | NDAA |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 6 Мп |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | Ø 130 / 41 мм |
| Світлочутливість | 0.068 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За рухом, За часом, Ручний, Тривога |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Fisheye, Монофокальний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |