322 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 133 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 72 / 32 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |