772 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 110 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 107 / 47 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |