6 967 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 172 / 150 / 50 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип мікрофона | Пейджинговий |
| Тип устройства | Мікрофон |