1 686 626 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ESS |
| Страна производитель | Китай |
| Выходное напряжение | 400 В |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ємність акумулятора | 280 Ah |
| Интерфейсы | Ethernet, RS485 |
| Вес | 1300 кг |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP55 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество фаз | 3 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 107.52 кВт*год |
| Максимальний струм заряду | 0.5C |
| Максимальний струм розряду | 0.5C |
| Напруга акумуляторної батареї | 384 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 50 кВт |
| Потужність сонячних панелей | 100 кВт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1020 / 1280 / 1960 мм |
| Система пожежогасіння | Локальна |
| Тип устройства | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |