13 581 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Вага | 4.1 кг |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 60-15000 Гц |
| Живлення | AC 230 В, DC 24 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Колір | Чорний |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 320 / 210 / 90 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | Лінійний вхід: 85 дБ, Мікрофон: 72 дБ |
| Тип пристрою | Мікшуючий підсилювач |
| Тип підсилювача | Мікшер |