



3 237 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 128 г |
| Выходная мощность | 15 Вт x2 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Белый |
| Число каналов | 2 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | 86 / 86 / 50 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Настінний цифровий |