3 623 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 120 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 68 / 68 / 36.5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 70 дБ |
| Тип устройства | Панель керування |