

41 333 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 3 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 350 м |
| Питание | DC 24 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 24 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, нахил: -25 ° ~ 155 ° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Оптичний зум | 40x |
| Особенности | NDAA |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 302 / 197 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 4.5-180 мм |