31 343 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Захоплення облич |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 2400 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Питание | DC 12 В / PoE+ |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | [Bullet канал]: Г: 180°, В: 80°; [PTZ-канал]: Г: 55°-2.4° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -15°-90° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS + 1/2.5" CMOS |
| Оптичний зум | 25x |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Разрешение | 6 Мп + 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440), 6 Мп (3632x1632) |
| Розміри | Ø 166 / 303 мм |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Серия | TandemVu |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ISAPI, ISUP, ONVIF, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Монофокальний, Моторизований |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм + 4.8-120 мм |
| Цифровий зум | 16x |