| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | Батарея 6F22 9V |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 107 / 35 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип датчика | Диму |
| Тип питания | 6F22 – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик диму |
| Тип сенсора | Фотоелектричний |