5 310 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 630 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 73°, В:40°, Д:89° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3.06" CMOS |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 5 Мп x2 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) x2 |
| Розміри | 158.72 / 124.98 / 201.9 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |