4 455 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
| Вес | 446 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 82°, В:44°, Д:104° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Підтримка 4G | Да |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 126 / 159 / 196 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 8х |