

3 240 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| Блискавкозахист | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8 кВ |
| Буферна пам'ять | 4 Мб |
| Вес | 280 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | DC 53 В |
| Живлення пристрою | DC 53 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Мощность | 60 Вт |
| Пропускная способность | 4.8 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Розміри | 130 / 90 / 26 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | 802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 3.57Mpps |