


9 779 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вес | 1789 г |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість SFP-портів | 2 x SFP (1000М) |
| Количество портов | 20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 200 Вт |
| Пропускная способность | 40 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 320 / 207 / 44 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Тип устройства | PoE-комутатор |