



3 261 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 332 г |
| Пользовательские характеристики | |
| WAN-порт | Ethernet |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 4, WAN 2.5Gbps x 1 |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11be/ax/ac/a/b/g/n |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Ігровий, Для бізнесу, Для готелей, Для дому, Для кафе і ресторанів, Для квартири, Для офісу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Оперативная память | 512 МБ |
| Особенности | MU-MIMO, VPN, Гостьова мережа, З віддаленим керуванням, Пріоритизація трафіка (QoS), Beamforming, DDNS, DNS, Mesh, MLO |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2880 Мбіт/с – 5 ГГц, 688 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процессор | Чотириядерний ARM Cortex-A7 2 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Режимы работы | Mesh, WISP, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 183.3 / 109 / 38 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax), WiFi 7 (802.11be) |
| Тип антенны | Зовнішні |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |