1 600 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 125 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 756 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество полюсов | 4 |
| Напряжение | 13.6 В В |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 142 / 100 / 76 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип устройства | Автомат введення резерву |