3 138 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Чёрный |
| Розміри | 160 / 105 / 36.5 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Интерфейсы | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Ємність акумулятора | 6 Ah (2 шт.) |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Выходная мощность | 18 Вт |