495 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 1.5-3.5 м |
| Питание | 9-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP33 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 25 / 85 / 25 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Система виявлення | П'єзосенсор + механічний детектор |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип датчика | Вібрації |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Датчик вібрації |
| Тип сенсора | П'єзо |