6 111 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711 U |
| Відімкнення замка | 30 В DC 2А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чорний з сірим |
| Кути огляду | Г: 131°; В: 78° |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45, 10/100 Мбіт/с |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | Да |
| Рабочая температура | -40 °C - 53 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 138 / 65 / 27 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні входи | 4 |