314 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Максимальна потужність навантаження | 1.1 кВт |
| Максимальный ток нагрузки | 10 А |
| Напряжение | AC 85-240 В В |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 67 / 41.2 / 25.7 мм |
| Тип устройства | Розумне реле |