5 625 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/128 Mб |
| Ідентифікація об'єкта | 5-13 м |
| Апертура | F1.5 |
| Баланс білого | Авто / нейтральний / вулична лампа / зовнішнє освітлення / ручний / кастомний |
| Безопасность | Шифрування відео, шифрування конфігурації; дайджест; WSSE; блокування аккаунту; журнали безпеки; ген |
| Вес | 430 г |
| Виявлення об'єкта | 48-131 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбит / с; H.265: 12-6400 Kбит / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, Smart H.265 + / H.264 + |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду | 101°–33.5° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Локальне сховище | мікро SD до 256Гб |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Сетевые интерфейсы | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD 256 Гб |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.4 - 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф91x244 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 10-26 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 19-52 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S / Profile T), CGI, P2P, Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |