3 339 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | 181 / 78 / 164 мм |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Максимальний струм розряду | 18 А |
| Максимальний струм заряду | 18 А |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество циклов | > 2000 |
| Термін роботи | 5 років |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Тип клем | Т12 (під болт M5) |
| Максимальна енергоємність | 230.4 Вт*год |
| Країна виробник товару | Китай |