
1 829 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10 Ah |
| Вес | 1.34 кг |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Цвет | Оранжевый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 2000 |
| Максимальна енергоємність | 128 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 152 / 65 / 94 мм |
| Тип клем | F2 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |