| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | Да |
| Аудіобітрейт | 16 кГц, 16 біт |
| Аудіовиходи | Вбудований 1.5Вт динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | PCM |
| Безопасность | 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 10-дюймовий TFT LCD |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | DC 12В, 1А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Цвет | Чёрный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Локальне сховище | Слот під microSD карту до 256Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві протоколи | IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Android 8.1 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / 802.11g / 802.11n |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Робоча вологість | 10% -95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 260х170х25 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Тривожні входи | 8 |