9 225 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Smart функции | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 18 м |
| Апертура | F1.5 |
| Вес | 530 г |
| Виявлення об'єкта | 180 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Білий з чорним |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 96.7° - 31.6°, В: 51.1° - 17.7°, Д: 115.1° - 36.3° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0°-355°; нахил: 0°-90° |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Микрофон | Да |
| Оптичний зум | 4x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 9.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10-11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+ |
| Рабочая температура | -20 °C - 60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 131 / 102 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 36 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 71 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |