2 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Вес | 140 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP64 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | 121 / 86.5 / 14 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |