7 088 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 675 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | 2 виходи реле, 8 входів тривожних датчиків |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 175 × 113.5 × 21 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Тривожні входи | 8 |