| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Камера | 1/2.7" CMOS |
| Цвет | Серебряный |
| Кути огляду | Г: 66.2°,В: 37.2° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 128х42х25 мм |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |