

1 305 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Вес | 350 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Питание | 12В 0.5A DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | карта |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.7 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 123 × 86 × 15 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип карт | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |