| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 2 |
| WDR | Підтримує |
| Аудіокомпресія | G.711 U, G.711 A |
| Вес | 1 кг |
| Відімкнення замка | 2 (1 замок, 1 модуль розширення замка) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Камера | 2 Мп |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Срібний, Чорний |
| Кути огляду | Г: 70°, В: 121°, Д: 131° |
| Количество абонентов | Багатоабонентська |
| Мережа | Ethernet |
| Сетевые интерфейсы | 1 10/100/1000 мбіт/с |
| Монтаж | Врезной |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підключення зовнішнього зчитувача | Wiegand |
| Рабочая температура | -40 ° C - +55 |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 418 × 145 × 60 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Тривожні входи | 6 |