| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 9 відеодомофонів |
| Аудіобітрейт | 16 Кб/с |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік 1,5 Вт |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711А / Г.711У / ПКМ |
| Вес | 350 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Локальне сховище | Підтримка Micro SD, максимальний обсяг пам'яті 32 G, стандартний об'єм пам'яті 8 G |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | 1 RJ-45 |
| Сетевые интерфейсы | RJ45 10/100 Мбіт / с |
| Метод роботи | Сенсорний екран |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Linux |
| Особенности | 1 вихід реле, 6 входів тривожних датчиків |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | Очікування: 4Вт, Робочий режим: 6Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Робоча вологість | 10-95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 119.6 / 221.5 / 21.5 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Тривожні входи | 6 |