| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | Да |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 10 " |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 32 Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP |
| Сетевые интерфейсы | 10M / 100 Мбіт / c |
| Метод роботи | Тачскрін і механічні кнопки |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Linux |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Робоча вологість | 10% -90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 265 × 180 × 22.5 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тривожні входи | 6 |