1 125 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Вес | 100 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Питание | DC 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Тонкий водонепроникний RFID-зчитувач |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 100 мА |
| Процессор | 8 bit |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 96 x 43 x 17 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип карт | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |