7 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1×10/100/1000 Base-T |
| ROM/RAM | 32/256 Мб |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В/1.5A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество портов | 9 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 200 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Пропускна спроможність | 600 Мбіт/с (1518Byte,NAT+Flow Audit); 430 Мбіт/с |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 202 / 28 / 108 мм |
| Тип устройства | Маршрутизатор |