
5 445 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x RJ45 (10/100/1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |
| Блискавкозахист | Загальний режим 6KV; Диференціальний режим 4KV |
| Буферна пам'ять | 1 Мб |
| Вес | 570 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | DC 48-57 В |
| Живлення пристрою | DC 53 В |
| Цвет | Чёрный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Мощность | 96 Вт |
| Пропускная способность | 7.6 Гбіт/с |
| Робоча вологість | 5% -95% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Розміри | 150 / 100 / 42 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at/bt |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000Base-X, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Терморегулятори контактів PoE | 1, 2, 4, 5 (В +), 3, 6, 7, 8 (В-) |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 4.17Mpps |