1 320 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 240.5 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| ROM/RAM | 16 Mб / 64 Mб |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка браузерів | Firefox, Google Chrome |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 169.1 / 85.7 / 117.7 мм |
| Світлочутливість | 0.25 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | CGI, ONVIF, P2P |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ, виявлення руху, підробка відео |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |