2 385 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 335 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°, Д: 12° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Микрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 85.11 / 77.62 мм |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |