1 519 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Вес | 87 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5В / 1A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Д:108°; Г: 91°, В: 50° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 53.89 / 53.89 / 90.3 мм |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |