6 660 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 480 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| Smart функции | Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Микрофон | Да |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 2.6-6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -40 °C - +55 ° |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 99 × Φ122 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 33 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |