1 980 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 190 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Микрофон | Да |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Рабочая температура | -40 °C - +55 ° |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | φ97 × 93.8 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |