1 755 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 290 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Виявлення об'єкта | 41 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м – LED, 80 м – ІЧ |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | –40 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 198.4 × 80.2 × 76.2 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |