

4 001 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| HDCVI-камери | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| IP-камери | 2 канала (до 6) до 6 МП |
| RS485 | 1 |
| TVI-камери | 4 MP, 3 MP, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| USB-вихід | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Вес | 1.16 кг |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 48 В DC, 1 A |
| Живлення пристрою | DC 48 В |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 6 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 32 |
| Сетевые интерфейсы | 1 х RJ45 10M/100M |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 40 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 4 MP lite/3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 315 × 242 × 45 мм |
| Тип видеорегистратора | Гібридний |
| Тип відеосигналу | Аналоговий, Цифровий |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite 15 к/с; 1080p lite/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1/4CIF 12 к/с; CIF 25 к/с |