7 875 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 130 дБ |
| Вес | 860 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12 В DC, 24 В AC , PoE (802.3at) |
| Живлення пристрою | AC 24 В, DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 108.1° - 45.6° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° - 355°, кут нахилу: від 0° - 75°, поворот: від 0° - 355° |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ø 145 / 111.3 мм |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8MP 12.5 к/с, 8MP 15 к/с, 5MP 20 к/с, 4MP 25 к/с, 2MP 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |