4 995 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вес | 370 г |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 95°; В: 52°; Д: 114° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.1 - 5.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | DSS; DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | -40 °C - 60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 101 × Φ110 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с, 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |