
5 175 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 4 |
| USB-вихід | 2х USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Вес | 450 г |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеокодек | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Питание | 12 В DC, 1.5 A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Сетевые интерфейсы | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| Мультиекранний режим | 1/4 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підтримка виробників | Onvif; RTSP |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 205× 206 × 48 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Совместимость | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канальний 12MP 25 к/с; 1-канальний 8MP 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-канальний 4MP 25 к/с; 6-к |